Rēzekne

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA

12 no 24
punktiem

Saraksts sola ieviest atbalsta programmas energoefektivitātes uzlabošanai daudzdzīvokļu namos, paredzot pašvaldības līdzfinansējumu privātmāju nodrošināšanai ar bioloģisko atkritumu kompostēšanas tvertnēm, kā arī izveidot publiskos bioloģisko atkritumu savākšanas laukumus, atjaunot un izbūvēt veloceliņus un gājēju celiņus, atbalstīt Zaļo publisko iepirkumu. Saraksts uzskata, ka, būvējot un attīstot pilsētvidi, ir būtiski pēc iespējas saglabāt un izcelt dabisko un raksturīgo. Saraksta mērķi ietver arī viedos risinājumus satiksmē, enerģijas un ūdens uzskaitē, plaša elektroauto uzlādes laukuma izbūvi, atbalstu saules bateriju uzstādīšanai, kā arī veicināt gudru pārvaldi, kurā tiek iesaistīti iedzīvotāji lēmumu pieņemšanā. Saraksts paredz izveidot Tautas universitāti, kur viens no apmācības kursiem ir arī sabiedrības vides apziņas veicināšana.

"PROGRESĪVIE"

7 no 24
punktiem

Saraksts sola nodrošināt visiem pieejamu, ērtu atkritumu šķirošanu (tai skaitā apģērbam un organiskajiem atkritumiem), samazinot atkritumu apjomu par 35%, izveidot veloceļus, uzbūvēt velonovietnes un velogarāžas, veicināt māju siltināšanu, veicināt sociālo, ekoloģisko un vietējo mājražotāju uzņēmumus, piemēram, atbalstot tiešās pirkšanas un “zero waste” veikalu radīšanu, saglabāt un stādīt kokus, kā arī veicināt iedzīvotāju iesaisti lēmumu pieņemšanā – ieviest līdzdalīgo budžetēšanu un izveidot konsultatīvās padomes.

"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.

APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.

Jaunā konservatīvā partija

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.