Jelgava

"Kustība "Par!""

11 no 24
punktiem

Saraksts sola mazināt gaisa piesārņojumu pilsētā, veicināt alternatīvos pārvietošanās veidus (veidojot velostruktūru un park&ride pie dzelzceļa stacijām), uzlabot atkritumu šķirošanas iespējas, veicināt bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas iespējas, nepieļaut atkritumu dedzināšanas rūpnīcas izveidi pilsētas centrā, saglabāt esošās zaļās zonas un paplašināt tās mikrorajonos, atbalstīt Zaļo publisko iepirkumu pašvaldības konkursos. Saraksts plāno iesaistīt apkaimes lēmumu pieņemšanā, kā arī īstenot informatīvās kampaņas izglītības iestādēm, pašvaldības iestādēm, iedzīvotājiem par atkritumu samazināšanu, šķirošanu, par klimata pārmaiņām un to ietekmi.

"PROGRESĪVIE"

11 no 24
punktiem

Saraksts sola samazināt atkritumu daudzumu pašvaldības ikdienas rīcību līmenī, veicināt atkritumu pārstādi, īstenot Zaļo publisko iepirkumu, atbalstīt bioloģiskos zemniekus un "zaļos" uzņēmējus, saglabāt dabas vērtības un veicināt iedzīvotāju izpratni par resursu taupīšanu un dabas aizsardzības jautājumiem.

Jaunā VIENOTĪBA

10 no 24
punktiem

Saraksts sola nodrošināt plašāku atkritumu šķirošanas iespēju un samazināt poligonā noglabājamo atkritumu daudzumu, saglabāt Pilssalas dabisko daudzveidību un pilsētas zaļās zonas un parkus, nepieļaut upju teritoriju piesārņošanu, īstenot Zaļo publisko iepirkumu ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanai pašvaldības izglītības iestādēs, samazināt CO2 izmešu daudzumu sabiedriskā transporta jomā, kā arī veicināt pieslēgšanos centralizētajai kanalizācijai un ūdensapgādei, ēku energoefektivitāti un ekoskolu izveidi pašvaldības izglītības iestādēs.

Zaļo un Zemnieku savienība

10 no 24
punktiem

Saraksts sola īstenot pasākumus, lai 2030. gadā Jelgava būtu no CO2 izmešiem brīva pilsēta, uzlabot ēku energoefektivitāti, veicināt atjaunojamo energoresursu (saule, vējš) izmantošanu un videi draudzīgu transportlīdzekļu ieviešanu pilsētā, līdzfinansēt kanalizācijas pieslēgumu izbūvi privātmājām, atbalstīt slēgtu dalīto atkritumu savākšanas un šķirošanas laukumu izveidi daudzdzīvokļu namu pagalmos, turpināt uzturēt dabas daudzveidību pilsētvidē, kā arī plāno turpināt daudzveidīgus vides apziņas veidošanas un izglītošanas pasākumus.

Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"

7 no 24
punktiem

Saraksts sola atbalstu mājokļu energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem un pieslēgumiem ūdens un kanalizācijas tīkliem, sakārtot lietusūdens kanalizācijas tīklu, saglabāt zaļās zonas pilsētā un mežu teritorijas apsaimniekot, respektējot vides saglabāšanu.

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

6 no 24
punktiem

Saraksts sola energoefektivitātes pasākumu ieviešanu, bezizmešu autobusu iegādi, atbalstīt pieslēgumus pie centralizētās kanalizācijas sistēmas, sakārtot lietusūdeņu sistēmu, izbūvēt veloceliņus, labiekārtot takas, izveidot zaļās klases un veicināt dabu izzinošas aktivitātes bērniem.

"Latvijas Krievu savienība"

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.

Jaunā konservatīvā partija

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.

"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.

Politiskā partija "KPV LV"

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.