Kuldīgas novads

"Kuldīgas novadam"

11 no 24
punktiem

Saraksts sola ieviest efektīvāku centralizēto siltumapgādi, būvēt jaunas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un līdzfinansēt īpašumu pievienošanu kanalizācijas tīkliem, nodrošināt un veicināt atkritumu šķirošanas iespējas, īstenot Zaļo publisko iepirkumu, apzaļumošanas darbos nelietot pesticīdus, apsaimniekot videi draudzīgi publiskos ūdeņus, kā arī aizsargāt, saglabāt un sakopt vēsturiskos parkus un veidot pastaigu takas, maksimāli saglabājot dabas daudzveidību.

Jaunā konservatīvā partija

8 no 24
punktiem

Saraksts sola atbalstīt Zaļo kursu atkritumu apsaimniekošanā (t.sk. veicināt atkritumu šķirošanu un pārstrādi, lai samazinātu noglabājamo atkritumu apjomu par 70%, pilnveidot sabiedrības izpratni par to, ka atkritumi ir izejviela), nodrošināt centralizētās kanalizācijas ierīkošanu visa novada apdzīvotajās vietās, organizēt videi draudzīgu sabiedrisko transportu, kā arī iesaistīt iedzīvotāju rīcības grupas svarīgu jautājumu un problēmu risināšanā.

Zaļo un Zemnieku savienība

3 no 24
punktiem

Saraksts sola attīstīt novada teritoriju sabalansēti un vienmērīgi, tajā skaitā apsaimniekot un aizsargāt dabas teritorijas, kā arī sola ierīkot dabas takas, kas ietver novada dabas un kultūras vērtību apzināšanu, aizsardzības popularizēšanu, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu, vides procesu novērošanu un izskaidrošanu, tūristu un vietējo iedzīvotāju vides apziņas veidošanu un motivēšanu videi draudzīgai uzvedībai. Sola drošas gājēju un velobraucēju joslas izveidi posmā Kuldīga-Mežvalde.

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

1 no 24
punktiem

Saraksts sola atbalstīt degradēto un latvāņu invadēto teritoriju sakopšanu, kā arī nodrošināt sabiedrības līdzdalību lēmumu pieņemšanā, organizējot iedzīvotāju aptaujas un publiskās apspriešanas.

Politiskā partija "KPV LV"

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.

"Latvijas attīstībai"

0 no 24
punktiem

Saraksts uz Zaļā barometra anketas jautājumiem atbildes nesniedza.