Politiska diskusija "Zaļais grils": Klimatskepse un dabas vienaldzība

Zaļo grilu grand finale - politiski filozofiska paneļdiskusija ar provokācijas un smieklu devu notiks 9. jūnijā no plkst. 21.00-22.30 uz Zaļās skatuves Cēsīs, Maija parkā festivāla "Lampa" laikā.  

Kas ir klimatskepse un kas veicina tās izplatību sabiedrībā? Vai vērts censties palielināt dzimstību, ja planēta kļūst arvien karstāka, dabas kataklizmas notiek ar vien grandiozākas? Kāpēc uztraukties par dabas daudzveidību un domāt, kā to saglabāt nākamajām paaudzēm? Kas ir klimata trauksme un “eko skumjas”?

Paneļdiskusijā piedalīsies: 
Andris Kulbergs, Saeimas deputāts (Apvienotais saraksts);
Jānis Patmalnieks, Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts (Jaunā Vienotība);
Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors;
Jana Simanovska, Saeimas deputāte (Progresīvie);
Uģis Mitrevics, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājs (Nacionālā apvienība);
Baiba Vitajevska-Baltvilka, politikas koordinatore Latvijas Dabas fondā;
Armands Krauze, Saeimas deputāts (Zaļo un Zemnieku savienība).

Moderatore - Liene Brizga-Kalniņa, Latvijas Dabas fonda komunikācijas vadītāja.

Zaļais grils tiks translēts projekta “Zaļais barometrs” mājaslapā https://www.zalais-barometrs.lv/, https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/2213 un sociālajos tīklos. Ieraksti būs pieejami arī pēc tiešraides. Tomēr silti iesakām rezervēt laiku klātienes sarunai, jo tikai klātienē varēs uzdot jautājumus un izbaudīt īpašu atmosfēru ar kādu patīkamu pārsteigumu no sērijas “kājām gaisā”. Pavisam neviļus būsim iesildījušies Politiķu disko, kas notiks uzreiz pēc tam skatuvē DOTS!

Pasākums tiek īstenots projektā “Zaļais Barometrs”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.