TIEŠRAIDE - Saeimas priekšvēlēšanu debates par klimatu, enerģētiku un aprites ekonomiku

“Zaļais barometrs” aicina uz četriem priekšvēlēšanu “Zaļajiem griliem” – paneļdiskusijām ar politiskajām partijām par to nākotnes redzējumu vides politikā.

9. septembrī plkst. 11.00 aicinām tiešsaistē notiks trešais priekšvēlēšanu “Zaļais grils” – debatēm par 14.Saeimas vēlēšanu zaļajiem solījumiem un mērķiem klimata politikas, enerģētikas un aprites ekonomikas jomās.  

Diskusiju moderēs žurnālists Gundars Rēders.
Diskusijā piedalās:
Jānis Butāns, KONSERVATĪVIE
Armands Krauze, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
Jānis Tutins, SASKAŅA
Gatis Zamurs, ATTĪSTĪBAI/ PAR!
Andrejs Svilāns, APVIENOTAIS SARAKSTS

Diskusijas būs skatāmas tiešsaistē – https://www.zalais-barometrs.lv/, projekta “Zaļais barometrs” Facebook lapā, kanālā LSM, kā arī projekta sadarbības partneru mājaslapās un sociālajos tīklos.

Vietu skaits uz klātienes diskusijām ir ierobežots, tāpēc tos, kas vēlas tajās piedalīties klātienē, aicinām rakstīt uz e-pastu: ldf@ldf.lv.

Zaļajos grilos piedalās politisko partiju, kurām saskaņā ar vasaras mēnešu sabiedriskās domas aptaujām ir visreālākās iespējas iekļūt Saeimā, deleģēti pārstāvji. 

Projektu “Zaļais barometrs” un diskusiju “Zaļais grils” īsteno Latvijas ietekmīgākās vides nevalstiskās organizācijas - Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas Fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija un biedrība “Zaļā brīvība”. Iniciatīvas mērķis ir uzraudzīt un vērtēt politiskās norises saistībā ar dabas un vides jautājumiem.

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.